NİZİP TİCARET BORSASI

Commodity Exchange


BEYANNAME
DOĞRULAMA
+90 (342) 518 1690

 NİZİP TİCARET BORSASI

1/1

24 Temmuz 2015 Cuma     786

ÜLKEMİZİN HUZURUNU BOZMAK İSTEYENLER ASLA AMAÇLARINA ULAŞAMAYACAKLAR

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı son günlerde artan terör olaylarını kınayan bir mesaj yayınladı. Başkan Sarı mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Ülkemiz son günlerde kritik bir dönemden geçiyor. Ne yazık ki Ramazan Bayramının bitimi ile şer odaklarını faaliyetlerine hız verdi. Ülkemizin huzurunu ve güvenliğini bozmayı hedefleyen alçak saldırılar birbiri arkasına gelmeye başladı. Ancak bu saldırıları düzenleyenler şunu bilmelidirler ki, Türkiye Cumhuriyeti, tarihinin hiçbir döneminde, en zor şartlarda bile şer odaklarına boyun eğmemiş ve bundan sonra da eğmeyecektir. Zor şartlarda, tüm unsurlarıyla birbiriyle kenetlenen yüce milletimiz, yine birbirine sevgiyle sarılacak, yaralarını birlikte saracak ve ülkemiz üzerinde oynanan karanlık oyunu bir kez daha bozacaktır. Türkiye Cumhuriyeti, bu tür kalleş saldırılara ödün vermeyecek kadar güçlüdür.

 

 Terör, bir süreliğine topluma zarar verse de er ya da geç yok olacaktır. Milletimiz, yolundan ve kardeşlik duygularından uzaklaşmadan yürüyüşünü sürdürecektir. Ülkemizin huzurunu bozmayı hedefleyen bu saldırıları yapanların asla hedeflerine ulaşamayacaklarını bir kez daha belirtiyor; yapılan kalleşçe saldırılarda Diyarbakır’da şehit olan polis memuru Tansu Aydın’a ve Kilis’te şehit olan Astsubay Yalçın Nane’ye Allah ‘tan rahmet diliyorum. Yine aynı saldırılarda yaralanan polis memurumuza ve askerlerimize acil şifalar diliyorum” dedi.

×
×