NİZİP TİCARET BORSASI

Commodity Exchange


BEYANNAME
DOĞRULAMA
+90 (342) 518 1690

 NİZİP TİCARET BORSASI

1/1

29 Temmuz 2015 Çarşamba     842

NİZİP TİCARET BORSASI'NDAN FUAR ORGANİZASYONU

Gıda alanında Avrupa’nın en büyüğü olarak bilinen Anuga  Gıda ve İçecek Fuarı 10-14 Ekim 2015 tarihleri arasında katılımcılarına ve ziyaretçilerine kapılarını açmaya hazırlanıyor. 

 

Gıda profesyonellerinin yakından tanıdığı ve iki yılda bir buluşma noktası olarak belirlediği Anuga Gıda Fuarı Almanya’nın Köln Kentinde düzenlenecek. Uluslararası niteliği, bağlayıcı nitelikte geliştirilmiş olan ürün programı, pazardaki gücü, sürekliliği, yaratıcılığı ve iletişim açısından etkinliği Anuga’nın en güçlü yönlerini oluşturuyor.

 

Anuga 2015 çatısı altında şu ihtisas fuarları yer alacak:

Anuga Fine Food-Şarküteri-Temel gıda maddeleri ve özel şarküteri ürünleri, Anuga Chilled Food & Fresh Food-Soğutulmuş gıdalar ve taze gıdalar, Anuga Meat-Et, sosis, av etleri, tavuk, Anuga Frozen Food-Dondurulmuş gıda ürünleri ve Dondurma, Anuga Dairy-Süt ve süt ürünleri, Anuga Bread and Bakery, Hot Beverages-Ekmek ve pastacılık- unlu mamuller ve sıcak içecekler, Anuga Drinks-İçecekler, Anuga FoodService-Gıda Servisleri, her türlü yemek hizmetine yönelik teknolojiler, Anuga RetailTec-Perakende satışa yönelik teknoloji ve hizmetler ve Anuga Organic-Organik ürünler Her bölüm için ayrıca çerçeve programları kapsamında ek etkinlikler ve özel gösteriler de düzenlenecek.

 

Almanya’nın Köln şehrinde 10-14 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Avrupa’nın en büyük gıda fuarına Nizip Ticaret Borsası organizasyonu ile iş gezisi düzenlenecektir. İş gezisi ve fuar organizasyonuna katılım sağlamak isteyen üyelerimiz için son başvuru tarihi 31 Temmuz 2015’tir.

 

Kayıt İşlemleri ve Ayrıntılı Bilgi için: 0 342 518 1690

×
×