NİZİP TİCARET BORSASI

Commodity Exchange


BEYANNAME
DOĞRULAMA
+90 (342) 518 1690

 NİZİP TİCARET BORSASI

1/1

1 Eylül 2020 Salı     100

ISO 9001 2015 KYS DENETİMİ BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİ

Nizip Ticaret Borsası'nda uygulanmakta olan TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi gözetim tetkiki, Borsa hizmet binasında gerçekleştirildi.

TSE Güneydoğu Bölge Koordinatörlüğü baş tetkik görevlisi M.Hakan Yıldırım tarafından gerçekleştirilen denetimin açılış toplantısına Genel Sekreter Mehmet Eray ÖLÇAL ve ilgili personeller katıldı.

Denetim neticesinde kalite standartlarımız bir kez daha tam puan aldı.  Borsa Kalite birimlerinde ve tüm süreçlerde dokümanların ve kayıtların yeni versiyona göre güncellenmiş hallerinin örnekleme metoduyla incelenmesi, ilgili alanlardaki çalışmaların ve şartların gözlemlenmesi suretiyle gerçekleşen tetkikler kapsamında; Borsada yürütülen faaliyetlerin TS EN ISO 9001:2015 standartlarına dokümantasyon ve uygulama açısından uygunluğu denetlendi. Kalite Yönetim Sistemi standartları çerçevesinde üye odaklı yapılan çalışmalar incelendi. Denetime Nizip Ticaret Borsasını temsilen Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Abuzer KÜPELİ katıldı.

Başarılı tetkik sonrası kapanış toplantısında görüşlerini dile getiren TSE Güneydoğu Bölge Koordinatörlüğü baş tetkik görevlisi M.Hakan Yıldırım, Borsamızdaki başarılı çalışmalardan dolayı başta Yönetim Kurulumuz olmak üzere emeği geçen tüm personelleri tebrik etti.

×
×