NİZİP TİCARET BORSASI

Commodity Exchange


BEYANNAME
DOĞRULAMA
+90 (342) 518 1690

 NİZİP TİCARET BORSASI

1/1

9 Mayıs 2020 Cumartesi     256

BAŞKAN İBRAHİM SARI’DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 

Başkan Sarı mesajında, "Dünyanın en zor görevlerinden birini üstlenmiş, en yüce duygulara sahip, iyiliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin timsali olan annelerimizin 'Anneler Günü' nü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Anne ve babaya saygıyı esas alan, cenneti annelerin ayaklarına seren bir medeniyetin mensubu olan bizler, her daim annelerimizin kıymetini bilmeliyizBizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimizin hakkı asla ödenemez. Annelerimize sevgi, saygı ve hürmeti sadece bu özel günde değil ömür boyu en güzel şekilde sunabilmeliyiz.

Ancak, bu sene kutlanacak anneler gününde dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan salgın dolayısıyla diğer yıllardan daha farklı bir kutlama yapmamız gerekmektedir. Anneler Gününde annelerimizi koruyalım. Anneler günümüzü gelecek yıllarda yine aynı heyecan ve coşkuyla kutlayabilmemiz için alınan tedbirlere hep birlikte uyalım. Evlerde kalabalıklar oluşturmak yerine salgın sürecinde özel günleri dahi ayrı geçirmek, hastalıktan koruma ve korunmak adına önemli bir adımdır. Başımızın tacı annelerimizi ve tüm aile büyüklerimizi korumak adına fiziksel mesafe kurallarına uymak, onlara sevgimizi göstermenin en sağlıklı yolu olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere, en değerli varlığımız annelerimizi sevgi ve saygı ile selamlıyor, tüm annelerimizin Anneler Gününü en içten dileklerimle kutluyorum." ifadelerini kullandı.

×
×