NİZİP TİCARET BORSASI

Commodity Exchange


BEYANNAME
DOĞRULAMA
+90 (342) 518 1690

 NİZİP TİCARET BORSASI

1/1

9 Ocak 2020 Perşembe     369

BAŞKAN İBRAHİM SARI’DAN 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan İbrahim Sarı mesajında ; “Demokrasimizin en temel unsurlarından olan gazetecilerimiz, kamuoyunu doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirmekte, yaşanan olayları tarafsız bir şekilde halkımıza aktararak, vatandaşlarımızın zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlamaktadırlar. Basın mensuplarımız aynı zamanda, toplumdan gelen istekleri yansıtarak sağlıklı kamuoyu oluşmasını sağlamakta, haberleri doğru ve tarafsız, farklı görüş ve düşünceleri ise nesnel bir şekilde ortaya koyarak halkımızın gerçekleri öğrenmesine, bireysel hak ve özgürlüklerin gelişmesine çok önemli katkılar sunmaktadır. Karşılaştıkları her türlü olumsuz koşullara rağmen görevlerini tarafsız, ilkeli ve sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde yerine getiren değerli basın mensuplarımız vatandaşlar ile kamu arasında bir köprü vazifesi görmektedir. Bu vesileyle büyük bir gayretle görevlerini fedakârca yerine getirmeye çalışan tüm basın mensuplarımıza hizmetlerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, meslek ahlakı, bilinci ve gayreti içinde çalışan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden basın mensuplarımızı da rahmetle anıyorum.”
 

×
×