NİZİP TİCARET BORSASI

Commodity Exchange


BEYANNAME
DOĞRULAMA
+90 (342) 518 1690

 NİZİP TİCARET BORSASI

1/1

31 Mayıs 2019 Cuma     457

BAŞKAN İBRAHİM SARI'DAN KADİR GECESİ MESAJI

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı Kadir Gecesi dolayısı ile bir mesaj yayınlayarak tüm İslam Âleminin mübarek gecesini kutladı. Başkan İbrahim Sarı mesajında ;

“Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularının had safhaya ulaştığı 11 Ayın Sultanı olan Ramazan Ayı’nın son günlerine yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşmuş olmanın heyecanı ve sevincini yaşıyoruz” diyen Başkan İbrahim Sarı; “Kadir Gecesi sema kapılarının sonuna kadar açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu bir gecedir.Dargınlıklara ve kırgınlıklara son vermek, nefretin yerine sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, dostluk ve kardeşliği hakim kılmak için bu gece insanlara önemli fırsatlar sunmaktadır.

Rabbimiz, Kadir gecesini Ramazan’ın kalbi ve kıymetlisi kılmıştır. Kur’an-ı Kerim’de bu geceye müstakil bir sure tahsis eden yüce Rabbimiz, gecenin değerini de bizzat surede haber vermiştir. İslam alemi için gecelerin en feyizlisi ve en bereketlisi olan Kadir Gecesi’nin rahmet ve bereketinden yararlanmayı Rabbim bizlere nasip etsin. Rabbim bu gecede yapacağımız dualarımızı kabul etsin. Bu düşünce ve duygularla tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni tebrik eder; bu gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini dilerim."dedi.

×
×