NİZİP TİCARET BORSASI

Commodity Exchange


BEYANNAME
DOĞRULAMA
+90 (342) 518 1690

 NİZİP TİCARET BORSASI

1/4
2/4
3/4
4/4

18 Nisan 2019 Perşembe     588

GTO BAŞKANI YILDIRIM VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU ÜYELERİ ZİYARETTE BULUNDU.

Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İbrahim Sarıca ve kurul üyeleri, Nizip Ticaret Borsasına ziyarette bulunarak, Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Polat ile bir araya geldi.

Ziyaretleri için Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım, TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İbrahim Sarıca ve kurul üyelerine teşekkür eden Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, genç girişimcilere çalışmalarında başarılar dileyerek, Gaziantep’in geleceğine yön verecek olan komitenin atacağı her adımda, yapacakları her faaliyette destekçileri olacağını belirtti.

Yönetim Kurulu Başkan İbrahim Sarı ve yönetim kuruluna teşekkür eden İbrahim Sarıca da, “Gaziantep genç bir nüfusa sahip ve bunu iyi değerlendirmek istiyoruz. Yeni göreve gelen genç girişimciler kurulu olarak kentimiz ve ülkemiz için yeni projeler geliştirmek için var gücümüzle çalışacağız. Aldığımız sorumluluğun ve üstlendiğimiz yükün farkındayız. Sizlerin de desteği ile inşallah bu sorumlulukların da üstesinden geleceğiz” diye konuştu.

×
×