NİZİP TİCARET BORSASI

Commodity Exchange


BEYANNAME
DOĞRULAMA
+90 (342) 518 1690

 NİZİP TİCARET BORSASI

1/3
2/3
3/3

18 Nisan 2019 Perşembe     744

GAZİANTEP İLİ AKADEMİK DANIŞMAN TOPLANTISI GETHAM’DA GERÇEKLEŞTİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin başlatmış olduğu 81 İle 81 Akademik Danışman projesi kapsamında, Gaziantep ili Odalar ve Borsalar Akademik Danışman Toplantısı, GETHAM’da gerçekleşti.

Toplantıya Gaziantep İli Akademik Danışmanı Necip Fazıl Yılmaz, KOSGEB Gaziantep İl Müdürü Sadık Gözek, Gaziantep Ticaret Odası Genel Sekreteri Hasan Baran Uçaner, Gaziantep Ticaret Borsası Genel Sekreteri Özgür Bayram, Nizip Ticaret Odası Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu, Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreteri Mehmet Eray Ölçal, İslahiye Ticaret Odası Genel Sekreteri Haşim Erdoğan, Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreter Yrd. Abuzer Küpeli katıldı.

Gaziantep İli Akademik Danışmanı Necip Fazıl Yılmaz toplantıda yaptığı açıklamada, inavasyon ve tasarımın önemine değindi. GETHAM’ın kobiler için büyük bir fırsat olduğunu söyledi.

Toplantıya ev sahipliği yapan GETHAM hakkında, Halkla İlişkiler ve İletişim Uzmanı Feray Dayaç tarafından bilgilendirme sunumu yapıldı.

Gerçekleşen toplantının sonunda Oda ve Borsalar arası iletişimin arttırılması, ortak proje ve faaliyetlerin daha fazla yapılması ve istihdamın önemine değinildi.

×
×