NİZİP TİCARET BORSASI

E-Bülten

Yıl: 2023

Sayı: 10

Ntb Üretim Sektörü Deprem Etki Ve Sürdürülebilirlik Analizi Projesi Lansmanına Katıldı

Nizip Ticaret Borsası (NTB) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) hizmet binasında düzenlenen "Üretim Sektörü Deprem Etki ve Sürdürülebilirlik Analizi" projesi lansman toplantısına katıldı.

2 Ekim 2023 Pazartesi

Yerli Ve Milli Otomobilimiz Togg Nizip Ticaret Borsasında

Cumhuriyetimizin 100. Yılında TOBB öncülüğünde üretimi gerçekleştirilen, Türkiye'nin ilk yerli ve milli otomobili TOGG Oltu serisi Nizip Ticaret Borsası’na teslim edildi.

12 Ekim 2023 Perşembe

Nizip Ticaret Borsası Ekim Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Nizip Ticaret Borsası (NTB) Ekim Ayı Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ahmet Polat başkanlığında, Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı ve Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

12 Ekim 2023 Perşembe

Nizip Mesem’den Nizip Ticaret Borsasına Teşekkür

Nizip Mesleki Eğitim Merkezi (MESEM), mesleki eğitimin gelişmesine ve eğitim merkezine öğrenci kazandırılmasına katkılarından dolayı Nizip Ticaret Borsasına teşekkür etti.

12 Ekim 2023 Perşembe

Nizip Ticaret Borsası Basın Mensuplarıyla Yemekte Bir Araya Geldi

Nizip Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, NTB Meclis Başkanı Ahmet Polat ve NTB Meclis Üyeleri ile birlikte düzenlenen yemek programında, İlçemizde görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

17 Ekim 2023 Salı

Ntb Başkanı Ibrahim Sarı Tobb’da Düzenlenen Bölge Toplantısına Katıldı

Nizip Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısı’na katıldı.

19 Ekim 2023 Perşembe

Tobb Kadın Ve Genç Girişimciler Kurulu Seçimleri Nto’da Yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin öncülüğünde, Oda ve Borsaların bünyesinde yapılandırılan ve 81 ilde faaliyetlerini sürdüren TOBB İl Genç ve Kadın Girişimciler Kurulları Nizip Ticaret Odası’nda sandığa gitti.

20 Ekim 2023 Cuma

Tobb Akademik Danışman Toplantısı Nto’da Düzenlendi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından 81 İlde uygulamaya konulan "Akademik Danışman Projesi" kapsamında, Gaziantep ve ilçelerinde faaliyet gösteren oda borsa genel sekreterleri ve KOSGEB Gaziantep Müdürlüğü Nizip Ticaret Odası (NTO) ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda bir araya geldi.

20 Ekim 2023 Cuma

Nizip Kaymakamı Uğurlu’dan Ntb’ye Iade-i Ziyaret

Nizip Kaymakamı olarak göreve başlayan Sayın Osman Uğurlu, geçtiğimiz günlerde kendisini ziyaret eden Nizip Ticaret Borsası’na iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

23 Ekim 2023 Pazartesi

Ntb Başkanlarından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Nizip Ticaret Borsası (NTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı ve Meclis Başkanı Ahmet Polat “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

27 Ekim 2023 Cuma

Cumhuriyet Caddesi E-90 Karayolu Üzeri, Borsa Hizmet Binası PK.27 Nizip / GAZİANTEP
Santral : +90 (328) 814 11 33 - 813 30 43
Fax : +90 342 518 16 92