NİZİP TİCARET BORSASI

E-Bülten

Yıl: 2018

Sayı: 11

Nizip Meslek Yüksek Okulunu Ziyaret Ettik

2019 döneminde yapılacak ortak proje ve faaliyetleri konuşmak, yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunmak amacıyla dış paydaşımız olan Nizip Meslek Yüksek Okulu’nu ziyaret ettik.

1 Kasım 2018 Perşembe

Güneydoğu Anadolu Bölgesi Oda Borsa Kıyaslama Çalıştayı Düzenlendi

Mardin’de düzenlenen Güneydoğu Anadolu Bölgesi Oda/Borsa kıyaslama çalıştayı Bölge Oda ve Borsaların katılımıyla gerçekleşti.

7 Kasım 2018 Çarşamba

2019 Dubai Fuarı Başvuruları Başladı

17 -21 Şubat 2019 tarihleri arasında Dubai'de düzenlenecek olan Dünyanın en büyük Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı GULFOOD 2019 için başvurular başladı.

7 Kasım 2018 Çarşamba

Başkan Ibrahim Sarı’dan 10 Kasım Mesajı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SARI, Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ölümünün 80'inci yıl dönümünde saygı, minnet ve özlemle andıklarını ifade etti.

9 Kasım 2018 Cuma

10 Kasım Atatürkü Anma Programı Borsamızda Düzenlendi

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ün, ölümünün 80'inci yıl dönümünde, Nizip Ticaret Borsası’nda Nizip Kaymakamı Kemal Şahin ve Protokol üyelerinin katılımıyla, Nizip Alkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin hazırladığı “10 KASIM ATATÜRKÜ ANMA PROGRAMI” düzenlendi.

10 Kasım 2018 Cumartesi

Gaziantep Bölgesi Oda Ve Borsalar Toplantısı Nto’da Düzenlendi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin başlatmış olduğu ’81 İle 81 Akademik Danışman’ projesi kapsamında Gaziantep ili Oda ve Borsa yetkilileri Nizip Ticaret Odası’nda bir araya geldi.

13 Kasım 2018 Salı

Nizip Ticaret Borsası Gaziantep Valisi Davut Gül’ü Ziyaret Etti

Nizip Ticaret Borsası Yönetim ve Meclis Kurulu üyeleri Gaziantep Valisi Davut Gül’ü makamında ziyaret ederek görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

19 Kasım 2018 Pazartesi

Başkan Ibrahim Sarı'dan Mevlit Kandili Mesajı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı Mevlit Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

19 Kasım 2018 Pazartesi

Uygulamalı Erasmus Proje Hazırlama Eğitimi Başladı

Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Uygulamalı Erasmus-Proje Hazırlama Eğitimi” Nizip Ticaret Borsası toplantı salonunda başladı. 3 gün sürecek eğitimde, proje döngüsü yönetimi ve proje hazırlama eğitiminin aşamaları, amacı, yararları, prensipleri ve ilkeleri başlıkları altında sunumlar yapılacak.

19 Kasım 2018 Pazartesi

Ab Hibe Programları Çerçevesinde Proje Hazırlama Eğitimi Başladı

Nizip Kaymakamlığı proje ofisi tarafından düzenlenen “AB Hibe Programları Proje Hazırlama Eğitimi” Nizip Ticaret Borsası’nda toplantı salonunda başladı. 5 Gün sürecek eğitim de Avrupa Birliği’nin (AB) sağlamış olduğu destekler ile yerel ve bölgesel kalkınmaya katkı sağlayacak fikirlerin projeye dönüştürülmesine katkı sağlaması hedeflenmektedir.

19 Kasım 2018 Pazartesi

Gaziantep Valisi Davut Gül Nizip'te Bulunan Esnaflarla Bir Araya Geldi

Gaziantep Valisi Sayın Davut Gül Nizip’te bulunan Zeytinciler Sitesi ve Fıstıkçılar Sitesinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.

21 Kasım 2018 Çarşamba

Gaziantep Valisi Davut Gül Borsamıza Iade-i Ziyarette Bulundu

Gaziantep Valisi Davut Gül, Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ve beraberindeki protokol üyeleriyle Nizip Ticaret Borsasına iade-i ziyarette bulundu.

21 Kasım 2018 Çarşamba

Proje Yazma Eğitimine Katılan Kamu Personellerine Sertifika Töreni Düzenlendi

Nizip Kaymakamlığı, Nizip Milli Eğitim Müdürlüğü ve Nizip Ticaret Borsası katkılarıyla düzenlenen “AB Hibe Programları Proje Yazma Eğitimi ve Uygulamalı Erasmus Proje Yazma Eğitimi” sona erdi.

23 Kasım 2018 Cuma

Başkan Ibrahim Sarı'dan Öğretmenler Günü Mesajı

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

23 Kasım 2018 Cuma

24 Kasım Öğretmenler Günü Programı Borsamızda Düzenlendi

Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Nizip Ticaret Borsası konferans salonunda 24 Kasım Öğretmenler Günü programı düzenlendi.

24 Kasım 2018 Cumartesi

24 Kasım Öğretmenler Günü Borsamızda Düzenlenen Konserle Kutlandı

Nizip Kaymakamlığı ve Nizip İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Nizip Ticaret Borsasında 24 Kasım Öğretmenler Günü konseri düzenlendi.

25 Kasım 2018 Pazar

4. Grup Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Başladı

Nizip Ticaret Borsası ilçemizin ve ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak ve istihdamı arttırmak amacıyla Gaziantep KOSGEB ve Gaziantep İŞKUR işbirliğiyle “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” düzenlemeye devam ediyor.

26 Kasım 2018 Pazartesi

Atb’de Gerçekleşen Tibos Yazılım Sistemi Tanıtım Toplantısına Katıldık

Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreteri M. Eray Ölçal, Tescil Şefi Nazire Aktay ve Basın Yayın Sorumlusu İsmet Sönmez Adana Ticaret Borsasında düzenlenen Tibos Borsalar yazılımı tanıtım toplantısına katıldı. Toplantıya aynı zamanda bölgede bulunan Borsaların Genel Sekreterleri ve Tescil birim sorumluları katıldı.

28 Kasım 2018 Çarşamba

Cumhuriyet Caddesi E-90 Karayolu Üzeri, Borsa Hizmet Binası PK.27 Nizip / GAZİANTEP
Santral : +90 (328) 814 11 33 - 813 30 43
Fax : +90 342 518 16 92