NİZİP TİCARET BORSASI

Commodity Exchange


BEYANNAME
DOĞRULAMA
+90 (342) 518 1690

 NİZİP TİCARET BORSASI

1/1

13 Temmuz 2015 Pazartesi     778

İBRAHİM SARI’DAN KADİR GECESİ MESAJI

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Kadir Gecesi’ni kutladığı bir mesaj yayınladı. Başkan İbrahim Sarı yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi.

 

“Kadir Gecesi, insanlık alemi için birer kurtuluş, rahmet, mağfiret ve bağışlanma vesilesi ile mübarek gecelerin en anlamlısıdır. Kadir Gecesi, Yüce yaratan tarafından Kuran’ı Kerim’in indirilmeye başlandığı, esenlik ve güvenliğin her tarafa yayıldığı, sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği mübarek bir gecedir. Kadir Gecesi, tüm İslam alemi için hayırlı ve kutsal bir gecedir. Bizler bu mübarek günler vesilesiyle dostluklara daha da önem vermeli, kırgınlıklardan kaçınmalıyız. Yüreğimizi nefret ve düşmanlık gibi duygulardan temizlemeye çalışmalı, insani meziyetlerimizi ön plana çıkarmalıyız.

 

Müminlerin ve cümle hemşerilerimin, bin aydan daha hayırlı kılınan bu mübarek geceyle buluşmasını ve bu gecede yapacakları cümle ibadetlerin ve duaların kabul olmasını ve iki cihan saadetine erişmelerini diliyorum. Bu mübarek gün ve geceler vesilesiyle dualarımızın ve ibadetlerimizin Allah katında kabul olmasını niyaz ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle cümle müminlerin, kıymetli hemşerilerimin ve aziz milletimizin Kadir Gecesi’ni kutluyorum. Bu gecenin tüm İslam alemine, milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini, huzura ve barışa kavuşturmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

×
×