BAŞKAN İBRAHİM SARI EĞİTİMDE BAŞARI ÖDÜLLERİ TÖRENİNE KATILDI

BAŞKAN İBRAHİM SARI EĞİTİMDE BAŞARI ÖDÜLLERİ TÖRENİNE KATILDI

Highslide JS

Nizip Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ‘’Eğitimde Başarı Ödülleri’’ projesine katkıda bulunan Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, 2017-2018 eğitim öğretim yılında katılmış oldukları spor müsabakalarında başarılı olan 6 öğrenciyi Cumhuriyet, 1 öğrenciyi yarım, 109 öğrenciyi çeyrek, 214 öğrenciyi gram altınla 145 öğrenciye ise 100’er liralık hediye çeki ile ödüllendirdi. Ayrıca projede yer alan 2 okul idarecisine ise dizüstü bilgisayar hediye edildi.

Nizip Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen ödül töreninde öğrencilere ödülleri, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Halil Uysal, Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ve Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı ve diğer protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

Törenin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, bizler göreve geldiğimiz günden bu yana eğitim ve öğretim daha iyi bir şartlarda verilmesi için elimizden gelen bütün imkanları seferber ederek ilçe genelinde eğitim kalitesini artırdık yapmış olduğumuz katkıların karşılığını bugün en güzel şekilde aldığımıza inanıyor ve bu katkılarımızın ve desteklerimizin artarak süreceğini belirtmek istiyorum dedi.

Törende konuşan Vali Yerlikaya, Nizip İlçesinin geçen yılkı eğitim öğretim döneminde, eğitimde sporda, sanatta ve kültürde birçok başarıya imza attığını söyledi.

Gaziantep’imizin bu güzel ilçesinde böyle başarıların elde edilmesi bizleri çok mutlu ediyor şeklinde konuşan Vali Yerlikaya,’’Bu başarıyı taçlandırmak ve bu öğrencilerimizin durumunu örnek olarak göstermek böylesine ödül törenlerinin önemli olduğuna inanıyor ve bu çocuklarımıza bu başarıyı elde etmelerinde destek olan İlçe Kaymakamımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve ayrıca öğrencilerimizi ödüllendiren Belediye Başkanımıza teşekkür ederim’’ dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise, Nizip ilçesi her alanda olduğu gibi eğitimde ön sırada olduğunu bir kez daha göstermiş ve elde ettiği başarılarla ilimizi en güzel şekilde temsil etmiştir bu nedenle ben öğrencilerimizi tebrik ediyor ve bu ödül törenine katkı sağlayan Belediye Başkanımıza Teşekkür ediyorum dedi.

İlçe Kaymakamı Kemal Şahin’de bu tür projeler öğrencilerimizin başarı çıtalarını bir adım daha ileriye götürmek için önemli olduğunu biliyorum böylesine güzel bir günde bir arada bulunmak beni mutlu etti ben bu projede emeği geçen tüm eğitim camiasını ve projeye maddi olarak destek sağlayan Belediye Başkanımız Hacı Fevzi Akdoğan’ı tebrik ediyorum dedi


Tarih : 2018-10-25 / Yer : NİZİP KAPALI SPOR SALONU
Hit : 223