ÇOCUKLAR PROTOKOL ÜYELERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU

ÇOCUKLAR PROTOKOL ÜYELERİYLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Highslide JS

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Nizip Sosyal Hizmetler Merkezi’nden hizmet alan çocuklar, protokol üyeleri ve iş adamlarıyla kahvaltıda buluştu.

Söz konusu kahvaltıya Nizip protokolu’nün yanı sıra  Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SARI ve Meclis Başkanı Mahmut ŞAHİN de katıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Nizip Sosyal Hizmetler Merkezi’nden hizmet alan çocuklar ilçedeki protokol üyeleri ve iş adamlarıyla buluştu. Protokol üyeleri ve işadamları ile Sabah kahvaltısında buluşan çocuklara çeşitli hediyeler de verildi.

Konuyla ilgili konuşan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Nizip Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Halil Şahin, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan hizmet alan çocuklara yönelik yürütülen okul destek projesi kapsamında Nizip Sosyal Hizmetler Merkezi’nden hizmet alan çocukları ilçedeki protokol üyeleri ve iş adamlarıyla buluşturduklarını söyledi.

Halil Şahin konuşmasında; “Sabah kahvaltısı programı kapsamında çocuklar, ağabeyleriyle kahvaltı yaparak hem bizlerin hem de protokol tarafından hazırlanan hediyelerini aldılar. Amacımız bu çocuklarımızın ileriki hayatlarında da toplumla kaynaştırmak” diyerek buna benzer çalışmaların devam edeceğine vurgu yaptı.

 


Tarih : 2018-10-15 / Yer : NİZİP
Hit : 203