ÜYELERİMİZE ÖZEL KOBİ DESTEK NEFES KREDİSİ BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR

ÜYELERİMİZE ÖZEL KOBİ DESTEK NEFES KREDİSİ BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR

Highslide JS

Sayın Üyemiz ;

Üyelerimizin finansman sorunlarını giderilmesine katkı sağlamak üzere TOBB koordinasyonunda yürütülen “KOBİ DESTEK (NEFES) KREDİSİ” projesi tekrar başlamıştır.
Kobi Destek (Nefes)Kredisi ile ilgili temel bilgiler aşağıda yer almakta olup, kredi şartları ile ilgili detaylı bilgiyi banka şubelerinden öğrenebilirsiniz.

1.Kobi Destek (Nefes)Kredisi,Vakıfbank,  Ziraat Bankası,  Yapı Kredi Bankası, İş Bankası ve Garanti Bankası şubelerinden kullanılabilir. 
2.Kredi Kullanımı 20/09/2018 Perşembe günü başlamıştır.
3.Kullanılacak kredi 6 ay anapara ödemesiz,12 ay eşit taksitli geri ödemeli toplam 18 ay vadeli olacaktır. Vadenin uzatılması veya kısaltılması mümkün değildir.
4.Kullandıralacak kredinin faiz oranı %1,85’dir.
5. Borsamız üyeleri için kredi alt limiti 50.000 TL ve üst limiti 200.000 TL dir.
6.Kredi başvurusu yapmak isteyen üyelerimiz borsamızdan “Kobi Destek (Nefes)Kredisi Başvurusu içindir” ibaresi faaliyet belgesi aldıktan sonra bu belgeyi ile yukarıda yazılı 8 bankadan bir tanesine kredi başvurusu yapabilir.(Bu belge olmadan banka talep kabul etmeyecektir.)
7.Kredi değerlendirmesi, başvuru yapılan banka KGF tarafından yapılacaktır. Olumlu sonuçlanması durumunda “Kobi Destek (Nefes)Kredisi” kullandırılacaktır.
8.Bankalar tarafından KGF’ ye ödenecek olan %0,03 kefalet başvuru bedeli ve komisyonu dışında üyelerimizden herhangi bir masraf komisyonu talep edilmeyecektir.

NOT: Borsamız’dan faaliyet belgesi alınması sonrasında kredi başvuru ve kullanım süreci, ilgili bankalar tarafından yürütülecektir.

Üyelerimize hayırlı olmasını dileriz.


Tarih : 2018-09-24 / Yer : NİZİP TİCARET BORSASI
Hit : 355