NİZİP SGK ŞUBE MÜDÜRÜ SİNAN BAYRAMI ZİYARET ETTİK

NİZİP SGK ŞUBE MÜDÜRÜ SİNAN BAYRAMI ZİYARET ETTİK

Highslide JS

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Meclis Başkanı Mahmut Şahin, Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Osanmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Vedat Yıldırım ve Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreteri M. Eray Ölçal ile birlikte Nizip SGK Şube Müdürü Sinan Bayramı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyaret nedeniyle açıklama yapan Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı; “ Vatandaşlarımızın tedavi, emeklilik gibi sosyal hakları konusunda önemli görevler üstlenen Sosyal Güvenlik Kurumu son yıllarda gösterdiği gelişim ve yapılanma ile başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Bilişim teknolojilerinde yaşanan gelişime paralel olarak, elektronik ortamda hizmet verip, halkımıza en seri ve en kolay biçimde ulaşma noktasında büyük mesafeler almıştır. Bu anlamda SGK kurumumuzu tebrik ediyorum, yeni SGK hizmet binasının ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nizip SGK Şube Müdürü Sinan Bayram, 15 Mayıs pazartesi günün’den itibaren yeni yerlerinde vatandaşlara hizmet vermeye başladıklarını belirterek; ” Artık işverenlerin, çalışan sigortalıların ve emeklilerin SGK işlemleri için Gaziantep' e gitmesine gerek kalmadı, tüm işlemlerimizi şubemizden yapabildiğimiz gibi, bundan sonra Halkımıza daha geniş ve daha güzel bir yerde hizmet vermeye devam edeceğiz inşallah.”dedi.

 


Tarih : 2018-07-17 / Yer : NİZİP SGK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Hit : 345