NİZİP TİCARET BORSASI VE ADN HASTANESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

NİZİP TİCARET BORSASI VE ADN HASTANESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Highslide JS

Nizip Ticaret Borsası Başkan yardımcısı Ahmet Polat, Borsa Genel Sekreteri Eray Ölçal ve Özel ADN Hastanesi Müdürü İhsan Öztürkmen’in de hazır bulunduğu törende her iki kurum kendi aralarında hazırlamış oldukları protokole imza attılar.

Törende bir konuşma yapan ADN Hastanesi Müdürü İhsan Öztürkmen, Nizip Ticaret Borsası ve ADN Hastanesi arasında yapılan anlaşmanın hayırlı olması temennisinde bulundu.

Öztürkmen konuşmasında; “Bu anlaşma gereği tüm borsa üyelerimize en iyi şekilde sağlık hizmeti vereceğimizin belgesidir. Temennimiz kimsenin rahatsızlanmamasıdır, ama rahatsızlandıkları anda da her zaman yanlarındayız” dedi.

Nizip Ticaret Borsası Başkan yardımcısı Ahmet Polat ise; “Yaptığımız bu anlaşma kapsamında tüm üyelerimiz ADN Hastanesi’nden indirimli sağlık hizmeti alacaktır. Ben bu anlaşmanın hayırlı olmasını diliyor, ADN Hastanesi yetkililerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ÖNEMLİ NOT:

İmzalanan protokol çerçevesinde Borsamız üyeleri ve birince derece yakınları, indirimli sağlık hizmetinden yararlanabilmek için "Borsa Üye Kimlik Kartlarını" yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Bu konu ile ilgili olarak yardım almak için aşağıdaki telefon numaralarından Borsamızı arayabilir yada Özel ADN Hastanesi yetkilisi ile görüşebilirsiniz.

Nizip Ticaret Borsası Songül İnal SÖNMEZ (0 342 518 16 90)

Özel ADN Hastanesi Müdürü Yasemin TRUNÇ ( 0 342 518 18 88)  


Tarih : 2018-07-06 / Yer : ADN HASTANESİ
Hit : 379