NİZİP TİCARET BORSASI EV SAHİPLİĞİNDE KIYASLAMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ

NİZİP TİCARET BORSASI EV SAHİPLİĞİNDE KIYASLAMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Highslide JS

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi kapsamında borsalar arası uyumu sağlamak, borsalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve iyi uygulamaları tespit etmek amacıyla Nevşehir Ticaret Borsası ile Nizip Ticaret Borsası arasında kıyaslama toplantısı gerçekleştirdi.

Nizip Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda her iki borsadaki, verilen hizmetler karşılaştırılarak uyumluluk ve kıyaslama değerlendirmeleri yapıldı. Akreditasyon ana başlıkları ve alt başlıklarda ele alınarak birimler arasındaki uygulama farklılıkları yerinde görülerek personeller arasında istişare yapıldı.

Nizip Ticaret Borsasında gerçekleşen toplantıya, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Seçen, Nevşehir Ticaret Borsası Akreditasyon Sorumlusu Hatice Doğan, Nevşehir Ticaret Borsası Basın Yayın Bilgi İşlem Sorumlusu Muzaffer Barış Dirikoç, M.B. Akademi Danışmanlık Mehmet Besleme ve Nizip Ticaret Borsası personelleri katıldı.


Tarih : 2018-07-04 / Yer : NİZİP TİCARET BORSASI
Hit : 231