BORSAMIZ İLE İKA ARASINDA TEKNİK DESTEK PROJE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

BORSAMIZ İLE İKA ARASINDA TEKNİK DESTEK PROJE SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Highslide JS

İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA) 2018 yılı teknik destek projesi kapsamında yapmış olduğumuz “STRATEJİK PLANIMIZI HAZIRLIYORUZ, GELECEĞİMİZİ PLANLIYORUZ” adlı proje başvurumuz, İKA değerlendirme komisyonu tarafından başarılı bulundu. Söz konusu projemizin Ajans tarafından desteklenebilmesi amacıyla Borsamız ile İKA arasında sözleşme imzalandı. 

Sözleşme imza törenine Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SARI,  Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ahmet POLAT ve İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Burhan AKYILMAZ katıldı.

Borsamızın 2018-2021 yılları arasında yapacağı faaliyetlerin planlandığı 4 yıllık bir Stratejik Planın oluşturulması, sahip olunan kurumsal kapasitenin geliştirilerek çağdaş borsacılık standartlarına ulaştırılması, borsamıza kayıtlı üyelerin çözüm odaklı faaliyet gösteren bir borsadan hizmet almasının sağlanması amacıyla İKA’nın teknik destek programına başvuru yapıldığını belirten NTB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SARI “Nizip Ticaret Borsası, üyelerinin beklentilerini ve kurum çalışanlarının görüşlerini de dikkate alarak geleceğini planlayan, duyarlı, sorumlu ve hizmet kalitesini arttırmış Akredite bir Borsadır. Hazırlayacağımız 4 yıllık Stratejik Plan ile mevcut kaynaklarımızı en etkin bir şekilde kullanarak üyelerimiz için doğru hizmetin doğru zamanda verilmesini sağlamış olacağız. Ayrıca söz konusu stratejik plan çerçevesinde gerçekleştirilecek olan Borsacılık faaliyetleri sayesinde üyelerimize kaliteli ve sürekli iyi hizmet sunulmasını sağlamış olacağız. Projemizin ilçemize ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.”

İKA Genel Sekreteri Dr. Burhan Akyılmaz ise, NTB’nin hizmet kalitesini daha da arttıracak olan projenin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.


Tarih : 2018-06-06 / Yer : NİZİP TİCARET BORSASI
Hit : 224