N.M.Y.O. İŞBİRLİĞİ İLE ÜYEMİZ ÖZSARI BULGUR VE MERCİMEK FABRİKALARINA TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ

N.M.Y.O. İŞBİRLİĞİ İLE ÜYEMİZ ÖZSARI BULGUR VE MERCİMEK FABRİKALARINA TEKNİK GEZİ DÜZENLENDİ

Highslide JS

Üniversite-Sanayi işbirliği çerçevesinde, Nizip Ticaret Borsası ve Nizip Meslek Yüksek Okulu’nun katkılarıyla üye firmamız Özsarı bulgur ve mercimek fabrikalarına teknik gezi düzenlendi.
Ziyaret hakkında kısa bir açıklama yapan Nizip Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Veliddin Çiftçi; “Öğretim hayatlarında tahıl teknolojisi ve bulgur teknolojisi derslerinde teorik olarak öğrencilerimize anlattığımız konuları, ham buğdayın işlenip son ürün olan bulgur haline gelene kadar gerçekleşen  tüm proses aşamaları ayrıntılı bir şekilde yerinde uygulamalı olarak görmekten büyük mutluluk duyduk. Bu teknik gezinin gerçekleşmesini sağlayan Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı İbrahim Sarı’ya, Özsarı işletme sorumlusu Hayri Sarı ve Ali Sarı’ya teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Özsarı İşletme Sorumlusu Hayri Sarı; ”Öğrencilerimizin okul hayatlarında öğrendikleri teorik bilgileri burada pratikte görmelerini ve bilgi sahibi olmalarını sağlamaya çalıştık. Özsarı bulgur olarak öğrencilerimize gelecek iş hayatlarında başarılar dileriz” dedi.   


Tarih : 2018-05-11 / Yer : ÖZSARI BULGUR
Hit : 361