NİZİP KAYMAKAMI KEMAL ŞAHİN ve BELEDİYE BAŞKANI HACI FEVZİ AKDOĞAN’I ZİYARET ETTİK

NİZİP KAYMAKAMI KEMAL ŞAHİN ve BELEDİYE BAŞKANI HACI FEVZİ AKDOĞAN’I ZİYARET ETTİK

Highslide JS

Nizip Ticaret Borsası Yönetim ve Meclis Kurulu Üyeleri ile birlikte Nizip Kaymakamı Kemal Şahin ve Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan’ı ziyaret etti.

Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyaretlerde ilçemiz için yapılması planlanan projeler ve hizmetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Nizip Kaymakamı Kemal Şahin, Nizip Ticaret Borsası yönetimine yeni görevlerinde hayırlı olması dileklerinde bulunarak seçimin huzur içerisinde geçmesinden dolayı da memnuniyetlerini iletti.

Buradaki ziyaretini sonlandıran Ticaret Borsası heyeti Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan’ın makamına geçti. Burada Ticaret Borsası üyelerini karşılayan Akdoğan, onlarla bir süre sohbet ederek Nizip için yapılması gerekenler konusunda istişarelerde bulunarak şunları söyledi; “Bizler Nizip’te ortak aklı ön plana koyarak çalışmalar yapıyoruz bugünde bu konu hakkında istişare ettik istişarelerimiz sonrasın bir canlı hayvan ticaret merkezi  olması yönünde bizlere fikir sundular bizde Nizip Belediyesi olarak 360 dönümlük bir araziyi hazineden almak üzereyiz o alanı aldıktan sonra Başkanımız İbrahim Sarı ve yönetimiyle oturup bir toplantı yapacağız bu konuda da ortak aklı ön plana çıkararak Nizip’in canlı hayvan ticaretinin merkezi olması yönünde ne gerekiyorsa onu yapacağız.” dedi.

Ziyaretler neticesinde kısa bir açıklama yapan Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı; “ 1 Nisanda gerçekleşen Nizip Ticaret Borsası seçimlerinde aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla birlikte Sayın Kaymakamımız Kemal Şahin ve Nizip Belediye Başkanımız Hacı Fevzi Akdoğan’a nezaket ziyareti gerçekleştirdik. Yapmış olduğumuz ziyaretler neticesinde Nizip Kaymakamı Kemal Şahin ve Nizip Belediye Başkanı Hacı Fevzi Akdoğan ile Fıstık sektörünün sorunlarını ve Nizip Canlı Hayvan Pazarı konularında görüşme fırsatı bulduk. İnşallah bundan sonraki dönemde birlikte yapacağımız ortak çalışmalarla Nizip Ticaret Borsası olarak ilçemizin ortak sorunlarına çözüm üretip ilçemizin kalkınmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz. Bizden desteklerini esirgemeyen ve ziyaretimizi kabul eden Sayın Kaymakamımız Kemal Şahin’e ve Belediye Başkanımız Hacı Fevzi Akdoğana teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

 


Tarih : 2018-05-08 / Yer : NİZİP KAYMAKAMLIĞI, NİZİP BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Hit : 344