NİZİP TİCARET BORSASI

Commodity Exchange

+90 (342) 518 1690

 NİZİP TİCARET BORSASI

1/1

19 Nisan 2019 Cuma     490

BAŞKAN İBRAHİM SARI’DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Berat Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Merhametin, iyiliğin, umut ve huzurun gecesi, on bir ayın sultanı Ramazanı Şerif’in müjdecisi Berat Kandili’nizi tebrik ediyorum” dedi.
Başkan Sarı mesajında, “Yüce Allah’ın rahmet, lütuf ve mağfiretiyle tecelli ederek, kullarına bağışlanma kapılarını ardına kadar araladığı, müminlerin dualarına icabet ettiği, günahlarını affettiği, yapılan ibadetleri normal zamanlardan kat kat fazla mükafatlandırdığı bir gece olan Berat Kandili’ne sağlık ve sıhhatle erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tefekkür ve şükür vesilesi olan kandiller, hepimiz için ruhani bir arınma, aydınlanma ve hayat muhasebesi imkanı sağlayan gecelerdir. İnsanlığın anlam ve gönül dünyasına ışık tutan Berat Kandili de tıpkı diğer kandil geceleri gibi toplumumuz için vazgeçilmez bir öneme sahiptir” dedi.
Berat Kandili’nin birlik ve beraberlik getirmesini dileyen Başkan Sarı “Bu özel gece dolayısıyla, tüm vatandaşlarımız vicdani bir muhasebe yapmasını, dargınlıkları ve küskünlükleri unutmasını, barışın, dostluğun ve kardeşliğimizin pekiştirilmesi için çaba harcamasını temenni ediyorum. Bu vesile ile tüm İslam aleminin, milletimizin ve Nizipli hemşehrilerimin Berat Kandili'ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

×
×