NİZİP TİCARET BORSASI

Commodity Exchange

+90 (342) 518 1690

 NİZİP TİCARET BORSASI

9 Ocak 2019 Çarşamba     368

TOBB GAZİANTEP KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU VE TOBB GAZİANTEP GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ HK.

Sayın Üyemiz;

TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Seçimlere ilişkin;

Seçmen listesine girecek Kurul üye kayıtlarının gerçekleşebilmesi için; İl Kadın Girişimciler Kurulu üyeliği adayının ve İl Genç Girişimciler Kurul üyeliği adayının http://tobbgirisimcilik.org.tr adresinde bulunan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurup 25 Ocak 2019 Cuma  gününe kadar Borsamıza teslim etmesi gerekmektedir.

İl Kurulları’na üye olacak kişilerin;

 18 yaşından gün almış, 40 yaşından gün almamış olması, 

Ticaret Sicili’ne kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, genel müdürü veya murahhas azası olması gerekmektedir. 

 Gaziantep’te bulunan bir fakülte, yüksekokul ya da enstitüde, girişimcilik konusunda çalışmalar yürüten üniversite öğrencileri, öğretim görevlileri veya öğretim üyeleri ile toplum nezdinde saygınlık uyandıran diğer gerçek kişiler de İl Kurul üyesi olarak yaş sınırı aranmaksızın belirlenebilmektedir.

Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu üyeliği onaylanan kişilerin; İcra Komitesi üyeliği için başvuruları 11 Şubat 2019 Pazartesi gününden itibaren bir dilekçe ve ekinde aday olabilme şartını tevsik eden adli sicil belgesi ile birlikte en geç 18 Şubat 2019 Pazartesi mesai bitimine kadar üyelerin bağlı bulundukları Oda/Borsa’ya teslim ederek yapılabilecektir.

 

Detaylı bilgi ve başvuru teslimatı için iletişim:

M.Çağrı DEMİR

Telefon : 518 16 90 (129)

E-mail : cagridemir@niziptb.org.tr

×
×